Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Lokal tek Rruga Kongresi Manastirit

€ 200,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Tirane
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 2 Korrik, 2021
  • 164 m2
Përshkrim

Shitet lokal me te gjitha mobiljet, ne gjendje pune, 164 m2 jane ambjent i brendshem dhe 80 m2 jane ambjent i jashtem,

Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit, Tirane
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29333
Çmimi: € 200,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 164 m2
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: lokal
Karakteristika te tjera
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat