Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet Dyqan Te 21 Dhjetori

€ 135,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 21 Tetor, 2021
  • 1 Tualete
Përshkrim

Prane Kryqezimit te 21 Dhjetori shitet dyqan buze rruge, si nje mundesi ideale investimi. Dyqani ka nje siperfaqe prej 25 m/2, i vendosur ne nje nder rruget qe ka me teper levizje dhe akses fantastik me qendren e Tiranes, institucionet kryesore, por mbi te gjitha per aktivitetet tregtare te shumta qe jane te vendosura ne kete zone. Njekohesisht pozicionimi kendor, me fasade xhami e ben terheqese dhe te shfrytezueshme per aktivitete si Farmaci, Klinike Dentare, Exchange etj. Strukturohet ne dy ambjente, nje tualet dhe nje depo. Eshte mundesi mjafte e mire qofte per aktivitet tregtar personal, por edhe si mundesi investimi per tu lene me nje qera.

ID e pronës : 29731
Çmimi: € 135,000 total
Property Lot Size: 25 m2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 0
Lloji i pronës: Dyqane

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Dyqane
Shitje

OKAZION! Stadiumi Dinamo, Shitet dyqan

€ 155,000 total
Super Okazion, Shitet Dyqan Stadiumi Dinamo
Super Okazion, Shitet Dyqan Stadiumi Dinamo
41 m2detaje
Dyqane
Shitje

Shitet Dyqan te Stadiumi Dinamo

€ 164,000 total
Shitet Dyqan Te Stadiumi Dinamo
Shitet Dyqan Te Stadiumi Dinamo
1 41 m2detaje
Dyqane
Shitje

Myslym Shyri Shitet Dyqan

€ 380,000 Total
Shitet Dyqan te Myslym Shyri
Shitet Dyqan te Myslym Shyri
1 50 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat