Oops...
Slider with alias slider1 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet biznesi/Bar kafe

€ 35,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 4 Maj, 2022
  • 240 m2
Përshkrim

Shitet biznesi i bar kafe tek rruga Budi,siper drejtoris se higjenes, lokal i investuar dhe ne gjendje pune me xhiro te mire ditore. Hapesire totale 240m2 ku 170m2 jane hapesire brenda, dhe 70m2 verande. Tenda jasht me krahe, vetrata xhami firzamonike qe hapen dhe mbyllen. Kondicionim qendrore per ngrohje/ftohje. Shitet biznesi 35.000 euro i diskutueshem dhe qera mujore 1300€/muaj

ID e pronës : 29994
Çmimi: € 35,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 240 m2
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Lloji i pronës: Biznes

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Biznes
Shitje

Shitet 21 Dhjetori Biznes Butik Okazion

€ 11,000 total
SHitet Biznes butik rrobash
SHitet Biznes butik rrobash
Biznes
Shitje

Okazion ne Qender te Tiranes, shitet ambient...

€ 160,000
Facebook Twitter Messenger WhatsAppOkazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppOkazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet [më shumë]
2 125 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat