Oops...
Slider with alias slider2 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Shitet apartamnt 1+1, Prane sholles se Baletit

€ 55,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 6 Maj, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 50 m2
Përshkrim

Shitet apartament 1+1, i restaujruar dhe i mobiluar totalisht, arredim cilesor, ne gjendje shume te mire, ndodhet ne katin e 4 ne pallat ekzistues

ID e pronës : 29998
Çmimi: € 55,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 50 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Pallati me Shigjeta, Shitet apartament 1+1

€ 65,000 total
Shitet apartament 1+1, te pallati me shigjeta
Shitet apartament 1+1, te pallati me shigjeta
1 1 59 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna e Parisit, Shitet apartament 1+1

€ 103,000 total
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 84 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Prane Shkolles Bajram Curri, shitet apartame...

€ 48,000 total
Rruga Niko AVrami, shitet apartament 1+1
Rruga Niko AVrami, shitet apartament 1+1
1 1 55 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Sami Frasheri Shitet apartament 1+1

€ 1,800 euro per m2
prane Qendres
prane Qendres
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat