Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Apartament Dublex

€ 462,000
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Dhjetor, 2021
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 231 m2
Përshkrim

OKAZION! Shitet Apartament  Dublex ,Apartamenti ndodhet ne katin e 7 edhe 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 231/m2 , mundesi ndarje ne 2 apartamente cdo kat mund te pershtatet ne 1+1 te rregullt duke pasur tualet dhome dhe sallon ambient gatimi ne cdo kat planimetri e rregullt ,si dhe  nji verande prej 30m2. Apartamenti aktualisht sapo eshte perfunduar dhe jane bere rifiniturat permbyllese si parketi, hidrosanitaret e tualetit, patinimet etj. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, parketi apo pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe distancen nga ndotja e qytetit por njekohesisht ndodhet vetem pak minuta larg qendres, zona ofron facilitete si shkolla, kopshte, qender spitalore, transport publik, si dhe kompleksi do te ofroj te gjitha sherbimet si supermarkete, farmaci, bare-restorante etj. Ky apartament vjen ne treg me cmimin super okazion per vetem 462000Euro’. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne  REONE. ALBANIA

Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Qyteti:
Zona:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29406
Çmimi: € 462,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 231 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 7
Ballkon: 2
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente Duplex
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Depo
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente Duplex
Shitje

Shitet Dublex Te Shkolla Sami Frasheri Qende...

€ 2,000 m2
Shitet Dubleks Qender
Shitet Dubleks Qender
3 2 231 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat