Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet apartament 1+1 Sarande Prane Disko Mango

€ 49,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 68 m2
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dhe shkallet me ajrosje natyrale. Apartamenti ka organizim si me poshte: koridori, vazhdojme me tualetin qendror me dritare, pastaj kemi sallonin me siperfaqe te madhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale . Apartamenti ndodhet ne kompleks, ku ka  nje qetesi shplodhese. Zona ne cilen ndodhet ka marre zhvillim kohet fundit dhe ofron te gjitha fasilitetet per jetese komode,  duke patur akses levizje ne disa drejtime dhe linje shkolla. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor, dhe ka orinetim lindje, por gjeja me kryesore qe ka hyrja eshte prane detit ku te ofron nje pamje panoramike

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 23027
Çmimi: € 49,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 68 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet Super Apartament Ne Sarande 1+1

€ 36,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje pallati  9 katesh, ndert [më shumë]
1 1 53 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet ne Sarande apartament 2+1 mobilim Luk...

€ 150,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nj [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, nder [më shumë]
2 2 120 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1, Sarande

€ 49,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nj [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh, ndert [më shumë]
1 1 56 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1, Sarande

€ 36,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nj [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, nder [më shumë]
1 1 55 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat