Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Apartament 3+1 Pas Universitetit Europian

€ 165,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 165 m2
Përshkrim

Tek Universiteti Europian i Tiranes  ne nja zone mjaftueshme e kerkuar  , shitet Apartament 3+1 ne katin 3-te te nje pallati te ri dhe me punime cilesore. Apartamenti ka strukture dhe planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte, Sallon te bollshem dhe me dalje ne ballkon, hapsir te vecant gatimi , koridor te bollshem qe ben shperndarjen e dhomave te gjumit, te treja dhomat e gjumit jan me dalje ne ballkon. Gjithashtu ka edhe 1 tualet ,dhe disponon nji verande prej 25 m2. Apartamenti ka punime cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet  pjeserisht i pamobiluar. Orientimi eshte Lindje-Jug-Perendim qe do te thote se apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit etj.  Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion beni nji vizite  prone.

ID e pronës : 29365
Çmimi: € 165,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 165 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 3
Ballkon: 2
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet Apartament 3+1

€ 230,000
liqeni thate shitet apartament 3+1
liqeni thate shitet apartament 3+1
3 2 170 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK LIQENI I THATE

€ 126,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet Apartament 3+1 arreduar totalisht me te gjitha k [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet Apartament 3+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet, ne zone teper te [më shumë]
3 2 100 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Shitet Apartament 3+1 tek Tregu Elektrik

€ 100,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 3+1 mobiluar totalisht me kushte bash [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 3+1 mobiluar totalisht me kushte bashkohore, ne pallat te ri m [më shumë]
3 1 112 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Shitet Apartament 3+1 tek Tregu Elektrik

€ 100,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 3+1 ne pallat te ri, hapesire e bolls [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 3+1 ne pallat te ri, hapesire e bollshme ,hyrje e mireorganizu [më shumë]
3 1 106 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat