Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Kavajes

€ 100,000
Rruga e Kavajes,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 30 Qershor, 2021
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 mobiluar  dhe organizuar ne pallat te ri , me orjentim nga perendimi, me ndricim natyral e hapsira te bollshme

Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29231
Çmimi: € 100,000
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat