Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate

€ 110,000
Rruga Hamdi Sina,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 130 m2
Përshkrim

Tek Liqeni I Thate ne Rrugen “HAMDI SINA ” shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe 130 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 4-katesh te mireadministruar me ashensor . Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne  te 2 ballkonet ,  2 dhoma gjumi dhe 2  tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te qeta te qytetit dhe ka nje pamje te mrekullueshme nga Liqeni Artificial gjithashtu ofron kushtet maksimale per nje jetese sa me komode. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje. Prona disponon dokumentacion te rregullt.

Adresa: Rruga Hamdi Sina
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29362
Çmimi: € 110,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shit...

€ 190,000 total
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
2 2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat