Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Apartament 2+1 Te Venecia Prane Gjuheve te Huaja

€ 210,000
Rruga Elbasanit, prane pasticeri Venecia,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 122 m2
Përshkrim

Prane Rruges Elbasanit shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 9  te nje pallati te ri, teper te mirembajtur dhe te sapo restaurar. Organizimi i tij eshte teper i rregullt dhe me orientin mjaft te mire, jug-perendim, fillon me koridorin, sallonin teper te madh te ndenjes, kuzhina e gatimit, nje koridor tjeter qe strukturohet ne dy dhoma, nje tualet dhe dy ballkone . Qe ne momentin e hyrjes ne ndertese, dallohet investimi i bere ne menyre individuale me kamera, nga vete pronari i apartamentit. Investimi i bere brenda tij shkon ne vleren e 60 mije eurove, ku dallohet cilesia dhe finesa e perdorur ne cdo detaj. Parketi drurit teper cilesor, sistemi mjaft i shtrenjt i kondicionimit me chiller, elektroshtepiake te gjitha te firmes “Miele”, teper te kushtueshme dhe cilesore, mobilimi ne 80% te tij tersisht dru, sistemi elektrik tersisht i rinovuar, sistemi i filtrimit te ujit dhe shume detaje te tjera, i japin nje vlere te perjetshme investimit te bere. Apartamenti shitet totalisht ne gjendjen qe eshte, tersisht i mobiluar. Zona eshte nje tjeter element qe i jep vlere apartamentit, e aksesueshme dhe qe te ofron te gjitha facilitetet. Mos nguroni ta shikoni kete prone nga afer dhe ta beni tuajen.

Adresa: Rruga Elbasanit, prane pasticeri Venecia
Qyteti:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29139
Çmimi: € 210,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 122 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 9
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 11
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender Shkolla Sami Fr...

€ 1,800 euro per m2
Shitet apartament Qender
Shitet apartament Qender
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 75,000 total
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
2 1 63 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat