Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet apartament 2+1, Te Ish Ekspozita

€ 105,000
Bulevardi Gjergj Fishta,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 29 Qershor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 75 m2
Përshkrim

Te Ekspozita ,Te Kullat Perballe Grepit Te Arte Shitet  2+1 bosh . . Struktura e ambientit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me kondrabufe vetem  Dy dhomat e gjumit  2 tualete te areduar ne menyre perfekte me pajisjet me te mira qe jane ne treg dhe 1 ballkon Zona ku ndodhet ambienti eshte shume i qete dhe i sigurte dhe shume prane me disa institucione  te rendesishme .Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne Reone

Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
Qyteti:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29178
Çmimi: € 105,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 7
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat