Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet Apartament 2+1 te 9 Kateshet

€ 90,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 17 Shtator, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 60 m2
Përshkrim

Te 9 Kateshet .Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati buze Rruge me pamje fantastike. Apartamenti organizohet ne menyre te rregullt ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhomave te gjumit dhe te dy tualeteve. Vendodhja e apartamentit eshte nje nga asetet me te medha pasi ndodhet ne zonen me te preferuar ne Tirane duke e bere nje opsion shume te mire si per banim po ashtu edhe per investim. Prane ka cdo facilitet te mundshem qe nga kopshtet, shkollat, marketet, bankat dhe cdo gje tjeter.Duke qene buze rruges kryesore eshte i pershtatshem dhe per biznes .

ID e pronës : 29671
Çmimi: € 90,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 60 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 1
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shit...

€ 190,000 total
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
Prane Ambasades Gjermane Shitet Apartament 2+1
2 2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat