Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet apartament 2+1, Sami Frasheri

€ 216,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 13 Dhjetor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 108 m2
Përshkrim

OKAZION! Shitet Apartament 2+1  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 108m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon,  2 dhoma gjumi, si dhe 2 tualete . Apartamenti aktualisht sapo eshte perfunduar dhe jane bere rifiniturat permbyllese si parketi, hidrosanitaret e tualetit, patinimet etj. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, parketi apo pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe distancen nga ndotja e qytetit por njekohesisht ndodhet vetem pak minuta larg qendres, zona ofron facilitete si shkolla, kopshte, qender spitalore, transport publik, si dhe kompleksi do te ofroj te gjitha sherbimet si supermarkete, farmaci, bare-restorante etj. Ky apartament vjen ne treg me cmimin super okazion per vetem 216000Euro’. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne  REONE. ALBANIA

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29821
Çmimi: € 216,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 108 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender Shkolla Sami Fr...

€ 1,800 euro per m2
Shitet apartament Qender
Shitet apartament Qender
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 75,000 total
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
2 1 63 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat