Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 30 Shtator, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 76 m2
Përshkrim

Prane Sheshit Skenderbej +Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati ekzistues pa ashensor. apartamenti eshte i restauruar totalisht se fundmi dhe eshte i shtruar totalisht me parket cilesore Apartamenti ka siperfaqe totale prej 76m2 neto dhe organizohet ne koridorin hyres, salloni i ndenies bashke me kendin e gatimit ne vete , dy dhoma gjumi te bollshme tualet me dritare. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje-Veri cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka marr zhvillim kohet e fundit per shkak te aksesit qe ka  (5-7 minuta larg Stacionit Trenit, 1 minuta larg Qendres). Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29702
Çmimi: € 105,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 76 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender Shkolla Sami Fr...

€ 1,800 euro per m2
Shitet apartament Qender
Shitet apartament Qender
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 75,000 total
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
2 1 63 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat