Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Shitet apartament 2+1 Qender Shkolla Sami Frasheri

€ 1,800 euro per m2
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 10 Qershor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 98 m2
Përshkrim

Prane Gjimnazit Sami Frasheri  Shitet Apartament 2+1 Me hapesira te bollshme dhe me shume drite!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-katesh ndertim i mireadministruar dhe me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar si dhe nje tualet tjeter. Ne apartament se fundmi jane bere disa investime,si tualeti i cili esht totalisht i investuar dhe me sistem inkaso. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per investim ose per banim pasi zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor

Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30049
Çmimi: € 1,800 euro per m2
Siperfaqja e pronës (ne m²): 98 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 75,000 total
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
2 1 63 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane Kika 2, Shitet apartament 2+1

€ 145,000 total
Shitet apartament 2+1, Prane kika 2
Shitet apartament 2+1, Prane kika 2
2 1 125 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat