Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

€ 100,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 22 Shtator, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Komuna Parisit ,Rruga Medar shtylla  Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te banim te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar me dy ashensore. Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome matrimoniale me tualet nje dhome gjumi tjeter dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti eshte totalisht i investuar, me nje investim super cilesore, me parket cilesore, grila dhe fasadat dopioxham, nje mobilim bashkekohore me mobilje dhe elektroshtepiake cilesore te markave me te mira ne treg. Apartamenti eshte i rivleresuar .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes pasi pervecse ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, ka akses ne zonat me te frekuentuar dhe ne linjat kryesore te autobusave urban te Tiranes.

ID e pronës : 29684
Çmimi: € 100,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 11
Nr i kateve: 12
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender Shkolla Sami Fr...

€ 1,800 euro per m2
Shitet apartament Qender
Shitet apartament Qender
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 75,000 total
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
2 1 63 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat