Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit

€ 52,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 40 m2
Përshkrim

Shitet garsoniere te komuna parisit  e   pabanuar me pare,  pallat me termoizolim veshur me sistem kapote, me nje mobilim fantastik komplet i ri, ka nje guzhine shume kualitative eshte i gjithi i shtruar me parket, ndricimi eshte shume cilesor, ka sistem ngrohje dhe ftohje  , apartamenti lidhet shume lehte me Unazen e Madhe si dhe per vetem 7 minuta ne kembe me zonen e Bllokut, mundesi per parking me pagese.

ID e pronës : 29345
Çmimi: € 52,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 40 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Garsoniere
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat