Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Apartament 1+1 Te Shkolla Sami Frasheri

€ 150,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 90 m2
Përshkrim

Tek Shkolla Sami Frasheri  Shitet Apartament 1+1 !! Pallati  eshte konceptuar si residence multifunksionale e cila ofron apartamente dhe ambjente komerciale me standarte europiane. Ofrojme tipologji te ndryshme ne zonen me te kerkuar te Tiranes, Ne RRugen Bardhok Biba . Apartamenti 1+1 ndodhet ne katin e 7-te . Eshte i organizuar ne menyre perfekte me hapesira te bollshme  Koridori ben shperndarjen e rregullt te dhomes se ndenjes dhe kuzhines, dhomes se gjumit , tualetit dhe ballkonit. Apartamenti eshte i gjithi me izolim akustiko-termik me veshje poliuretan dhe lesh guri 55 dec, mbrojtje nga agjentet e jashtem atmosferik realizuar me fasade HTECH, vetrate dopio xham dhe grile me membrame akustike, instalime hidraulike me tuba Rehau dhe Viega, sistem ngrohje me chiller, instalime elektrike ABB dhe CHIARA. Apartamenti eshte ne proces ndertimi dhe te ofron mundesine te behen nderhyrje ne planimetrine e saj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode dhe shume prane Qendres.

Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 23283
Çmimi: € 150,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 90 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Garazh: asnjë
Mobilimi: Bosh
Kati: 7
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Komuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje [më shumë]
Komuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mire [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, jepet me qera apartament 1+1

€ 400 /muaj
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka gjithashtu mobilim moder [më shumë]
1 1 68 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat