Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet apartament 1+1, Sarande

€ 49,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 56 m2
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dhe shkallet me ajrosje natyrale. Apartamenti ka organizim si me poshte: koridori, vazhdojme me tualetin qendror me dritare, pastaj kemi sallonin me siperfaqe te madhe me dalje ne ballkon, dhe dhomen  e gjumit matrimoniale . Zona ne cilen ndodhet ka marre zhvillim kohet fundit dhe ofron te gjitha fasilitetet per jetese komode, duke patur akses levizje ne disa drejtime , kopshte, shkolla, gjeja me kryesore qe iu ofron ky apartament esht  sepse  daljea ne ballkon kane pamje nga deti. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor, dhe ka orinetim nga Jugu

ID e pronës : 29397
Çmimi: € 49,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 56 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet Super Apartament Ne Sarande 1+1

€ 36,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje pallati  9 katesh, ndert [më shumë]
1 1 53 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet ne Sarande apartament 2+1 mobilim Luk...

€ 150,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nj [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, nder [më shumë]
2 2 120 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Sarande Prane Disko Ma...

€ 49,000
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i [më shumë]
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dh [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1, Sarande

€ 36,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nj [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, nder [më shumë]
1 1 55 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat