Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Shitet apartament 1+1, Sami Frasheri

€ 138,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 13 Dhjetor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 69 m2
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor,me sip.69m2. ndertim i ri buze rruges kryesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet dhe nje lavanteri. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i ndertuar me nje teknologji te avancuar kundra levizjeve sizmike deri ne 8 ball. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te mira pasi lehtesirat qe ofron jane te shumta si psh: cerdhe, kopshte, shkolla, qendra shendetesore, linjat urbane, markete, bare etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29818
Çmimi: € 138,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 69 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 5
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Fresk Shitet Apartament 1+1

€ 50,000 Total
Fresk Shitet Apartament 1+1
Fresk Shitet Apartament 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok Shitet Apartament 1+1

€ 165,000 total
Prane Viles ne Bllok
Prane Viles ne Bllok
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Okazion! Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 55,000 total
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
1 1 46 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 65,000 total
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
1 1 60 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat