Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet apartament 1+1 Prokuroria ,Mine Peza

€ 70,000
Rruga Mine peza,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 29 Qershor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Te Mine Peza Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 7-katesh, i sapo investuar. Planimetria e apartamentit eshte perfekte dhe eshte i organizuar ne korridor, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon, sallon se bashku me kendin e kuzhines dhe tualet me dritare. Apartamenti ka orientim Lindje- Perndim duke ofruar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet pervecse ofron nje pamje fantastike  ka nje qetesi te jashtezakonshme. Gjithashtu eshte nje nder zonat me te kerkuara per shkak se eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Reone.

Adresa: Rruga Mine peza
Qyteti:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29148
Çmimi: € 70,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartam [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok, shitet apartament 1+1

€ 97,000
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, m [më shumë]
2 1 51 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat