Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Apartament 1+1 prane Gjimnazit Sami Frasheri

€ 124,000
Rruga e Barrikadave, Tirana
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 69 m2
Përshkrim

OKAZION! Shitet Apartament 1+1  Apartamenti ndodhet ne katin e 5  te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 69m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti aktualisht sapo eshte perfunduar dhe jane bere rifiniturat permbyllese si parketi, hidrosanitaret e tualetit, patinimet etj. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, parketi apo pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe distancen nga ndotja e qytetit por njekohesisht ndodhet vetem pak minuta larg qendres, zona ofron facilitete si shkolla, kopshte, qender spitalore, transport publik, si dhe kompleksi do te ofroj te gjitha sherbimet si supermarkete, farmaci, bare-restorante etj. Ky apartament vjen ne treg me cmimin super okazion per vetem. 124000 Euro’. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne  REONE. ALBANIA

Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29400
Çmimi: € 124,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 69 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 5
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Komuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje [më shumë]
Komuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mire [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet Super Apartament Ne Sarande 1+1

€ 36,000
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit [më shumë]
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dhe shk [më shumë]
1 1 53 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat