Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet apartament 1+1 ne Qender, prane 15 kateshit

€ 72,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 60 m2
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 mobiluar dhe restauruar totalisht , me Hipoteke, me lokacion perfekt ne qender te Tiranes,

ID e pronës : 29369
Çmimi: € 72,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Kati: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartam [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok, shitet apartament 1+1

€ 97,000
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, m [më shumë]
2 1 51 m2detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat