Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 17 Shtator, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 57 m2
Përshkrim

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me sip.57m2 Apartamenti eshte i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore.Organizimi i apartamentit fillon me nje korridor qe shperndan dhomen e ndenjes dhe kuzhinen, tualetin dhe dhomen e gjumit! Gjithashtu prane dhomes ndjenjes ndodhet nje korridor me hapesire te konsiderueshme. Orientimi jug-Lindje mundeson ndricim natyral te apartamentit pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh si Bare, Restorante, Supermarkete, Farmaci, Linja te transportit Urban si dhe eshte lehtesisht e aksesueshme sepse ndodhet shume prane qendres. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet e mobiluar.

ID e pronës : 29678
Çmimi: € 95,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 57 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 1
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Okazion! Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 55,000 total
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
1 1 46 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 65,000 total
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartam [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
1 1 70 m2detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat