Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Apartament 1+1, Margarita Tutulani

€ 100,000
Rruga Margarita Tutulani, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 28 Qershor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Te Rruga Margarita Tutulani ne Kryqezim Me Rrugen e Kosovareve ne Tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 70  m2, i orientuar në Lindje. Ofron një koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te perkryer banimi, perben nje habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien, ndertesa te projektuara per te perballuar termete deri ne 10 balle, efiçence termike ne ndertim, apartamente me ventilim të pavarur, dritare me alumin termik, izolim termik, akustik dhe mbrojtje ndaj lageshtise. .Hyrja e apartamentit te fton ne ambjentin e dites i cili organizohet ne sallonin e pritjes se bashku me kendin e gatimit. Nga ambjenti i dites komunikohet dhe me ballkon e cila eshte e orientuar nga Lindja, nje dhome gjumi me dritare me orientim lindje .Apartamenti eshte shume i pershtatshem per investim duke pare kerkesat e larta te zones.

Adresa: Rruga Margarita Tutulani
Qyteti:
Zona:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29141
Çmimi: € 100,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartam [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerKomuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok, shitet apartament 1+1

€ 97,000
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp Messengerjepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, m [më shumë]
2 1 51 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat