Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 26 Gusht, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Kompleksi Dinamo pallat i ri me ashensore,me orientim jug perendim dhe i mireadministruar.
Apartamenti organizohet nga living room me guzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon i cili ka pamje jug perendim dhe nje dhome matrimoniale , koridor i cili ka akses ne gjithe ambjentin dhe tualet.Investimet jane te shumta ne ambient dhe mobilimi eshte i ri.
Gjithashtu zona ku ndodhet eshte teper e zhvilluar dhe ofron shume facilitete .
Siperfaqja eshte 70m2 ne katin e 3-te dhe Cmimi eshte 1500€/m2
Per me shume info kontaktoni ne nr📞0693893024

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29624
Çmimi: € 1,500 m2
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Pallati me Shigjeta, Shitet apartament 1+1

€ 65,000 total
Shitet apartament 1+1, te pallati me shigjeta
Shitet apartament 1+1, te pallati me shigjeta
1 1 59 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna e Parisit, Shitet apartament 1+1

€ 103,000 total
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 84 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Prane Shkolles Bajram Curri, shitet apartame...

€ 48,000 total
Rruga Niko AVrami, shitet apartament 1+1
Rruga Niko AVrami, shitet apartament 1+1
1 1 55 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Sami Frasheri Shitet apartament 1+1

€ 1,800 euro per m2
prane Qendres
prane Qendres
1 1detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat