Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Shitet 2+1 te 21 Dhjetori

€ 120,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 4 Dhjetor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Te 21 Dhjetori ” Shitet apartament 2+1 i me hapesira te bollshme . Apartamenti me siperfaqe 100m2 neto ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor te bollshem i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe ambientin  e gatimit me vete ,2 ballkone  dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte jug -Lindje. Zona ne te cilen ndodhet Kompleksi eshte nje zone qe ofron siguri, qetesi maksimale dhe nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode.

ID e pronës : 29803
Çmimi: € 120,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 1
Nr i kateve: 6
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

1
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 te Gjimnazi Sami Frash...

€ 1,800 m2
apartament 2+1
apartament 2+1
2 2 108 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender Shkolla Sami Fr...

€ 1,800 euro per m2
Shitet apartament Qender
Shitet apartament Qender
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Pazari i Ri, Shitet apartament 2+1

€ 75,000 total
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
Shitet apartament 2+1 te Pazari i
2 1 63 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat