Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet 21 Dhjetori Biznes Butik Okazion

€ 11,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 4 Nëntor, 2021
Përshkrim

Shitet biznesi i cili ka nje klientele prej 2 vitesh.Shitet per arsye emigrimi .ambinti eshte shume i mirte 21 Dhjetori buze rruge kati 0 me fasad xhami ku ka dhe shume kalimtare

ID e pronës : 29749
Çmimi: € 11,000 total
Mobilimi: I mobiluar
Lloji i pronës: Biznes

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Biznes
Shitje

Shitet biznesi/Bar kafe

€ 35,000 total
Shiitet biznesi i nje bar kafe, te drejtoria e higjenes
Shiitet biznesi i nje bar kafe, te drejtoria e higjenes
240 m2detaje
Biznes
Shitje

Okazion ne Qender te Tiranes, shitet ambient...

€ 160,000
Facebook Twitter Messenger WhatsAppOkazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppOkazion, ne qender te Tiranes jepet ambient biznesi per shitje, ambienti ndodhet [më shumë]
2 125 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat