Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shengjin, Shitet apartament 1+1

€ 53,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 15 Korrik, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 67 m2
Përshkrim

OKAZION! Shitet apartament 1+1, i sapo perfunduar, apartamenti ndodhet ne katin e trete ne pallat te ri te vitit 2022, i investuar totalisht, me pamje te pjesshme nga deti, lokacion perfekt dhe mundesi parkimi, me hipoteke

Qyteti:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30118
Çmimi: € 53,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 67 m2
Rooms: 0
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Lloji i pronës: Apartamente 1+1

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat