Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Sami Frasheri Shitet apartament 1+1

€ 1,800 euro per m2
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 10 Qershor, 2022
  • 1 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim

– Ne Fillim Te Rruges Rruges Bardhok Biba,Ne Ndertim Te Ri te vitit 2021, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e5te nje pallati te ri ne i perfunduar  9 katesh me ashensor i vitit 2021. Siperfaqa totale e apartamentit eshte 69m2, organizuar me ambientin e ndenjes se bashku me kendin gatimit me dalje ne ballkon,vazhdon me nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet.Cilesia e ndertimit eshte makismale, apartamenti do te pajiset me shtrim parketi , sistem chiller, vetrata dopio xham  Orientimi i apartamentit eshte i gjithi nga Jugu cka e ben te kete ndricim natyral ne zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30045
Çmimi: € 1,800 euro per m2
Property Lot Size: 69 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 5
Ballkon: 1
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Pallati me Shigjeta, Shitet apartament 1+1

€ 65,000 total
Shitet apartament 1+1, te pallati me shigjeta
Shitet apartament 1+1, te pallati me shigjeta
1 1 59 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna e Parisit, Shitet apartament 1+1

€ 103,000 total
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 84 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Prane Shkolles Bajram Curri, shitet apartame...

€ 48,000 total
Rruga Niko AVrami, shitet apartament 1+1
Rruga Niko AVrami, shitet apartament 1+1
1 1 55 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartamnt 1+1, Prane sholles se Balet...

€ 55,000 total
Rruga Mihal Grameno, shitet apartament 1+1
Rruga Mihal Grameno, shitet apartament 1+1
1 1 50 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat