Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Sami Frasheri, shitet ambient per zyra

€ 870,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 13 Dhjetor, 2021
  • 2 Tualete
  • 290 m2
Përshkrim

Prane Qendres, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ose te pare teknik te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore ne nje zone me infrastrukture te rregullt dhe sapo investuar si dhe me dendesi te larte popullsie. Ambjenti ka nje siperfaqe neto te shenuar dhe ne certifikaten e pronesise prej 290 m2 e cila eshte e organizuar nje nje hapsire te madhe open space dhe rrethohet totalisht nga nje vetrate xhami e cila i mundeson visibilitet maksimal, verande te madhe e cila mund te mbyllet perseri ne menyren egzistuese, nje hapsire e cila sherben si depo si dhe dy tualete, nje pjesa shume e rendesishme eshte pikerisht hyrja e dedikuar ne rrugen kryesore e cila ka rendesi te madhe per zhvillimin e biznesit tuaj. por duke mare ne konsiderate specifikat e kesaj prone do te ishte shume e pershtashme per tipologji te ndryshme Klinikash si dentare, mjeksore, estetike, Laborator analizash zyra te ndryshme sherbimesh, aktualisht eshte dhene me qera, me kontrate 10 vjecare per zyra, 5000 euro ne muaj, mundesi e mire investimi

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29815
Çmimi: € 870,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 290 m2
Rooms: 1
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Shitje

Shitet ambient per zyra Qender Prane Gjimnaz...

€ 3,000 euro/m2
Shitet Ambient Komercial
Shitet Ambient Komercial
290 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat