Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Rruga Ndre Mjeda ,Kompleksi Star jepet apartament 2+1

€ 650 650 euro ne uaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 7 Tetor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 1 Garazh
 • 110 m2
Përshkrim

RRugen Ndre Mjeda te Kompleksi Star , jepet me qira super apartament 2+1+2 i sapoinvestuar, i pabanuar me pare!!! Apartamenti me siperfaqe 110m² ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati 10 katesh te vitit 2020 me ashensor. Apartamenti organizohet me korridorin qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, vazhdon me 2 dhomat, njera matrimoniale me tualet te dedikuar dhe tjetra nje dhome opsionale per femije ose miq me dalje ne ballkon, tualeti i aksesueshem nga korridori dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, parket cilesor, dritare dopioxham, sistem kondicionimi qendror multislplit, mobilim modern, elektroshtepiake te markave me te njohura etj .Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode si: Shkolla, Kopshte, Supermarkete , Bare, Restorante, Farmaci

ID e pronës : 30670
Çmimi: € 650 650 euro ne uaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 110 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Garazh: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 2
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndo [më shumë]
2 1 96 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit jepet apartament 2+1

€ 600
Rruga Elbasanit 2+1
Rruga Elbasanit 2+1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Selvia jepet 2+1
Selvia jepet 2+1
2 2 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat