Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Rruga Mihal Duri Shitet Apartament 3+1

€ 190,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 12 Nëntor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 121 m2
Përshkrim

Ne fillim te “Rruges Durrsi  shitet apartament 3+1, me siperfaqe 121 m/2, ne katin e 2 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme dhe komode. Ai eshte i organizuar ne 1 ambjent ndjenje se bashku me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkoni ne dhomen matrimoniale. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Apartamenti shitet tbosh  sic shikohet dhe ne fotot ilustruese.te planimetrise  Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ka te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jete shume komode dhe shume prane qendres. Njekohesisht lidhur me kerkesat qe ka zona, mund te sherbeje dhe si nje mundesi mjafte e mire per investim.

ID e pronës : 29771
Çmimi: € 190,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 121 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 1
Nr i kateve: 13
Lloji i pronës: Apartamente 3+1

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1, Kamez

€ 700 per m2
Shitet apartament 3+1 ne Kamez
Shitet apartament 3+1 ne Kamez
3 2 172 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Don Bosko, Shitet apartament 3+1

€ 115,000 total
Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko
Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko
3 2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Stadiumi Dinamo, Shitet apartament 3+1

€ 1,800 per m2
Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo
Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo
3 2 131 m2detaje
Apartamente 3+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet Apartament 3+1

€ 230,000
liqeni thate shitet apartament 3+1
liqeni thate shitet apartament 3+1
3 2 170 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat