Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

RRuga Kavajes,Prane Ambasades Gjermane .Shitet Apartament 2+1

€ 190,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 20 Tetor, 2021
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 2 Tualete
Përshkrim

Ne Zonen Me Elitare, te RRuga Kavajes Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 132 m2 dhe organizohet ne koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambjenteve, salloni i ndenies bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon dhe tualet, dy tualete, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje – Jug cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Vecoria e ketij apartamenti eshte investimi cilesor i sapo bere ku vihet re parketi, dyert e brendshme, vetratat dopjo xham, instalimet elektrike dhe hidraulike te reja, tualetet dhe mobilimi  qe eshte vendosur. Zona ne te cilen ndodhet apartmenti eshte pika tjeter e forte e kesaj prone e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode dhe gjithashtu ka kerkese te larte per qera e cila mund te sjelle te ardhura shume te mira mujore. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekore .

ID e pronës : 29719
Çmimi: € 190,000 total
Property Lot Size: 132 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 2
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 Te Kryqezimi Myslym Sh...

€ 110,000 total
Myslym Shyri Shitet 2+1
Myslym Shyri Shitet 2+1
2 1 74 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Fresk Shitet 2+1

€ 70,000 total
Fresk Shitet 2+1
Fresk Shitet 2+1
2 107 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1

€ 115,000 total
Facebook Twitter WhatsApp MessengerTe 21 Dhjetori  shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerTe 21 Dhjetori  shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 100m2 ne katin e 2 te nj [më shumë]
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat