Slide KUSH VJEN, GJEN!

Rruga Elbasanit, jepet me qera apartament 2+1

€ 650 /muaj
Rruga e Elbasanit, Tirane
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 19 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 108 m2
Përshkrim

Prane “fakultetit Ekonomik  jepet me qira super apartament 2+1, me mundesi parkimi ne zone, teresisht i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne pallat te mireadministruar dhe me ashensor. Eshte i organizuar dhe shfrytezuar ne menyre optimale ne nje sallon te bollshem ndenjeje, se bashku me kuzhinen, pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1  ballkon. Apartamenti eshte i sapo investuar ne cdo detaj, mobilim modern dhe teper cilesor, i shtruar me parket cilesor, i pajisur me sistem kondicionimi, tualet modern me hidrosanitare tejet cilesore dhe gjithcka duhet per nje jetese komode. Orientim ideal Lindje-Perendim qe ofron ndricim te mire natyral. Ndodhet ne nje nga zonat me strategjike dhe te preferuara ne Tirane ku gjenden te gjitha facilitetet e nevojshme per jetesen e perditshme

Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirane
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29524
Çmimi: € 650 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 108 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat