Oops...
Slider with alias slider1 not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Rruga e Kosovareve, jepet me qera ambient per zyra

€ 2,250 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 14 Prill, 2022
  • 3 Tualete
  • 218 m2
Përshkrim

Jepet me qera ambient zyre, i investuar totalisht, me hapesire te bollshme, siperfaqe 218 m2 netto, 3 tualete dhe 2 ballkone, ambienti ndodhet ne katin e 2 ne pallat te ri me ashensor

ID e pronës : 29978
Çmimi: € 2,250 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 218 m2
Rooms: 2
Tualete: 3
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 2
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Kompleksi Arlis, prane farmacise 10, jepet m...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
115 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient zyre

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i restauruar totalisht, me parket, ndodhe [më shumë]
Jepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i restauruar totalisht, me parket, ndodhet ne rruge kryesore ku ka [më shumë]
1 100 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera zyre

€ 500 ne muaj
Jepet me qera zyre, Stadiumi Dinamo
Jepet me qera zyre, Stadiumi Dinamo
50 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat