Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Rruga e Kavajes, jepet me qera zyre e mobiluar

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 31 Janar, 2022
  • 30 m2
Përshkrim

Jepet me qera zyre e kompletuar, e mobiluar totalisht, cdo gje e mire mbajtur dhe mire administruar, ndodhet ne zone shume te mire ku ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme, ka hapesire te bollshme

ID e pronës : 29856
Çmimi: € 400 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 30 m2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 0

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Zyra
Shitje

Rruga e Kosovareve, jepet me qera ambient pe...

€ 2,250 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
3 218 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient zyre

€ 600 ne muaj
Facebook Twitter WhatsApp MessengerJepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i rest [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerJepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i restauruar totalisht, me park [më shumë]
1 100 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera zyre

€ 500 ne muaj
Jepet me qera zyre, Stadiumi Dinamo
Jepet me qera zyre, Stadiumi Dinamo
50 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Bllok, jepet me qera ambient zyre luksoz

€ 1,200 ne muaj
Jepet me qera super ambient zyre ne Bllok
Jepet me qera super ambient zyre ne Bllok
1 120 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat