Slide KUSH VJEN, GJEN!

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient per zyra

€ 380 /muaj
Rruga e Kavajes, Tirane
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 19 Korrik, 2021
  • 1 Tualete
  • 70 m2
Përshkrim

jepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare ne 2+1, eshte i rikonstruktuar, me parket dhe hapesire te bollshme

Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29479
Çmimi: € 380 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 8
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Zyra
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet ambient per zyra

€ 650 muaj
Ambient per Zyra te Komuna Parisit
Ambient per Zyra te Komuna Parisit
1 65 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Prane Stadiumit Air Albania

€ 700 muaj
Stadiumi Air Albania jepet ambient per zyra
Stadiumi Air Albania jepet ambient per zyra
95 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera zyre

€ 500 /muaj
jepet me qera zyre, e pershtatshme per sherbime te ndryshme, hapesire e bollshme dhe f [më shumë]
jepet me qera zyre, e pershtatshme per sherbime te ndryshme, hapesire e bollshme dhe funksionale
Zyra
Qeradhenie

Jepet me qera zyre, Qender Tirane

€ 600 /muaj
jepet me qera zyre, zyra eshte multifunksionale, ka hapesire te bollshme dhe mund te p [më shumë]
jepet me qera zyre, zyra eshte multifunksionale, ka hapesire te bollshme dhe mund te perdoret per sherbime te n [më shumë]
1 95 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat