Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Rruga Durresit, Jepet me qera Restorant

€ 2,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 12 Maj, 2023
  • 157 m2
Përshkrim

Jepet me qera Restorant
Adresa: Rruga Durrsit

Siperfaqe: 157m2
30 m verand
I kompletuar gati per pune
14 Tavolina
42 Karrige
E gatshme per pune
Pajisje te reja profesionale
Restorant ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te preferuar

Cmimi: 2000 Euro/Muaj ( i padiskutueshem)

Per me shume detaje na kontaktoni!

ID e pronës : 31971
Çmimi: € 2,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 157 m2
Karakteristika te tjera
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

lokal
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, Jepet me qera lokal

€ 1,300
Ofrohet lokal me qera ne nje zone mjaft te mire me levizje. – Siperfaqe: 110m2, 50 m [më shumë]
Ofrohet lokal me qera ne nje zone mjaft te mire me levizje. – Siperfaqe: 110m2, 50 m2 me verande Lokali eshte [më shumë]
110 m2detaje
lokal
Qeradhenie

Shallvaret, Jepet me qera lokal

€ 1,000 euro/muaj
Jepet me qera lokal Adresa: Tek Shallvaret Siperfaqe: 110 m2 Lokali eshte totalisht i komp [më shumë]
Jepet me qera lokal Adresa: Tek Shallvaret Siperfaqe: 110 m2 Lokali eshte totalisht i kompletuar Me fasade xhami Cm [më shumë]
110 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat