Slide KUSH VJEN, GJEN!

Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 2+1

€ 65,000
Rruga 5 Maji. Tirane
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 19 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 74 m2
Përshkrim

Prane Tregut te Rruga 5 Maji shitet apartament 2+1 , ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i vitit 2018  shkalla me ndricim natyral. Apartamenti ka organizim si me poshte; korridori, tualeti qendror, kemi ambientin e gatimit te vecuar,ambineti i ndenies me dalje ne llozhe, kemi koridor ku ndahen ambientet e nates, tualeti dhe vazhdon me dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne llozhe. Apartamenti ka orinentim lindje  dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartameti sapo eshte perfunduar dhe ndertimi eshte shume cilesor, me fasade te ventiluar, dritaret dopio xham, shkallet me ndricim, sistem kondicionimit multisplit. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode, ka akses levizje ne linja urbane, zyra dhe institucione te ndryshme, kopshte, shkolle, supermarket, ambiente shplodhese.

Adresa: Rruga 5 Maji. Tirane
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29506
Çmimi: € 65,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 74 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Pjeserisht i mobiluar
Kati: 8
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat