Slide KUSH VJEN, GJEN!

Qender Prane Shkolles Sami Frasheri, Shitet Ambient per zyra.

€ 350,000
Rruga Bardhok Biba, 14, ,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 28 Qershor, 2021
  • 1 Tualete
  • 200 m2
Përshkrim

Prane Qendres, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ose te pare teknik te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore ne nje zone me infrastrukture te rregullt dhe sapo investuar si dhe me dendesi te larte popullsie. Ambjenti ka nje siperfaqe neto te shenuar dhe ne certifikaten e pronesise prej 200 m2 e cila eshte e organizuar nje nje hapsire te madhe open space dhe rrethohet totalisht nga nje vetrate xhami e cila i mundeson visibilitet maksimal, verande te madhe e cila mund te mbyllet perseri ne menyren egzistuese, nje hapsire e cila sherben si depo si dhe dy tualete, nje pjesa shume e rendesishme eshte pikerisht hyrja e dedikuar ne rrugen kryesore e cila ka rendesi te madhe per zhvillimin e biznesit tuaj. por duke mare ne konsiderate specifikat e kesaj prone do te ishte shume e pershtashme per tipologji te ndryshme Klinikash si dentare, mjeksore, estetike, Laborator analizash zyra te ndryshme sherbimesh.

Adresa: Rruga Bardhok Biba, 14
Qyteti:
Zona:
Zip: 1031
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29126
Çmimi: € 350,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 200 m2
Tualete: 1
Kati: 2
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat