Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Qender, Jepet me qera apartament 2+1

€ 600 euro/muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 4 Maj, 2023
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 80 m2
Përshkrim

2+1 Nenkatshet
Kati 3
Pallat Ri
600€ /muaj

Apartamenti pozicionohet ne nje zone e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

1 minut larg qendres.

Per me shume detaje apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31930
Çmimi: € 600 euro/muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 80 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni i thate , jepet me qera apartament mo...

€ 600 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje+ambient gatimi -2 D [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyr, jepet me qera apartament modern...

€ 800 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon n [më shumë]
Jepet me qera apartament 3+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar ne : -Sallon ndenje -Ambient gatimi -2 [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Astir/Vila L, jepet me qera apartament 2+1.

€ 450 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -a [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 Vila L. Apartamenti ndodhet ne katin 6 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko, jepet me qera apartament 2+1+post...

€ 700 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 . Apartamenti organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -2 tualete; [më shumë]
2 2 98 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat