Slide KUSH VJEN, GJEN!

Qender, Jepet me qera ambient per aktivitete te ndryshme

€ 500 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 19 Korrik, 2021
  • 1 Tualete
  • 120 m2
Përshkrim

ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, 100m larg nga qendra, sapo kalon Posten Qendrore, eshte i ndare ne 3 hapesira te brendshme, korridor, tualet+2 ballkone dhe nje ambient i jashtem i bollshem. Siperfaqe totale 120 m2 nga te cilat 70 m2 jane hapesire e brenshme. Ambienti eshte i sapo restauruar ne menyre teper cilesore dhe moderne. Eshte i pershtatshem per klinika mjekesore, estetike, dentare, laboratore, zyra noteriale etj..

ID e pronës : 29487
Çmimi: € 500 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 1
Ballkon: 2
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Ambient
Karakteristika te tjera
Ngrohje/ftohje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Komleksi Arlis, Farmacia 10, jepet me qera a...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera super ambient i investuar, kompleksi Arlis
Jepet me qera super ambient i investuar, kompleksi Arlis
110 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

21 Dhjetori, Prane Mondial, jepet me qera am...

€ 450 ne muaj
jepet me qera ambient per zyra, 21 Dhjetori
jepet me qera ambient per zyra, 21 Dhjetori
1 1 80 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat