Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Prane Stadiumit Air Albania

€ 700 muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 15 Tetor, 2021
  • 1 Garazh
  • 95 m2
Përshkrim

Tek Stadiumi Air Albania  Rruga Dervish Hima, jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe eshte eshte e organizuar ne 3 ambiente te bollshme dhe 2 tualete. Eshte shume i pershtatshem per tipologji zyrash te ndryshme sic jane zyre kontabiliteti, zyre konsulence, avokatie, noterie, marketingu, zyre shitjesh etj. Ambienti eshte totalisht i investuar i mobiluar totalisht ,dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me akses ne rruget kryesore si dhe ne linjat kryesore te autobusave urban.Ambienti disponon dhe nje Garazh i cili eshte i perfshire ne cmim.

ID e pronës : 29712
Çmimi: € 700 muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 95 m2
Garazh: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Vendparkim

Other Agents

user image

Admin2

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Kompleksi Arlis, prane farmacise 10, jepet m...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
115 m2detaje
Zyra
Shitje

Rruga e Kosovareve, jepet me qera ambient pe...

€ 2,250 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
Jepet me qera ambient per zyra te Rruga e Kosovareve
3 218 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient zyre

€ 600 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i rest [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera ambient zyre, ambienti jepet bosh, i restauruar totalisht, me park [më shumë]
1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat