Slide KUSH VJEN, GJEN!

Prane Ring Center Jepet apartament 1+1

€ 400 muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 11 Gusht, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Kompleksi Foleja Gjelber , jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me 11 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje ballkon ne te cilin ka dalje salloni dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes pasi pervecse ka standarte te larta ndertimi, me sistem kapot per nje termoizolim perfekt, vetrata dhe dritare dopio xham plastike per nje izolim akustik, kompleksi njihet shume dhe per hapsirat e gjelberta qe ofron si dhe shetitoret brenda kompleksit qe e ben shume te kerkuar per familjare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, supermarkete, shkolla, bar kafe etj. Gjithashtu ndodhet vetem 3 minuta larg kryqezimit te 21 Dhjetorit dhe shume prane Qendres se Tiranes, si dhe ka akses ne linjat kryesore te autobusave urban.

ID e pronës : 29591
Çmimi: € 400 muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Nr i kateve: 11

Other Agents

user image

Admin

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera apartament 1+...

€ 430 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arr [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arredim shume cilesor, mobil [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna e parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 75 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, prane grepit te arte, jepet me...

€ 350 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Liqeni Thate jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
jepet te liqeni apartament 1+1
jepet te liqeni apartament 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat