Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Prane Myslym Shyrit Jepet apartament 3+1

€ 700 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 14 Prill, 2022
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Te RRuga Him Kolli  jepet super apartament 3+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te te nje ndertese 10 katshe me ashensor karakteristke te rezidences ne fjale. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhe 2 tualete . Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime shume cilesore, qe nga sistemi kapot, dural termik dhe akustik. Apartamenti eshte totalisht i arreduar me mobilim modern,i ri  . Rezidenca eshte nje nder rezidencat me te preferuara per shkak te qetesise qe ofron dhe sigurise 24 ore.

ID e pronës : 29956
Çmimi: € 700 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I padiskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Qeradhenie

Liqeni, jepet me qera apartament 3+1

€ 900 ne muaj
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
2 3 130 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 3+1

€ 800 ne muaj
jepet apartament 3+1
jepet apartament 3+1
3 2 145 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Komuna e Parisit, jepet me qera ambient 3+1

€ 500 ne muaj
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
2 120 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Kopeshti zologjik, jepet me qera apartament ...

€ 600 ne muaj
jepet me qera super apartament 3+1, Kopeshti zoologjik
jepet me qera super apartament 3+1, Kopeshti zoologjik
2 2 140 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat