Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Prane Gjykates Krimeve te Renda ,Rruga Jordan Misja jepet apartament 2+1 Luks

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 16 Shkurt, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Te Rezidenca Kontakt  prane Universitetit Beder , jepet super apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te te nje ndertese 10 katshe me ashensor karakteristke te rezidences ne fjale. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhe 1 tualet . Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime shume cilesore, qe nga sistemi kapot, dural termik dhe akustik. Apartamenti eshte totalisht i arreduar me mobilim modern,i ri i pabanuar me pare cdo gje e re ne qese . Rezidenca eshte nje nder rezidencat me te preferuara per shkak te qetesise qe ofron dhe sigurise 24 ore.

ID e pronës : 29888
Çmimi: € 400 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 7
Ballkon: 1
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat