Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Prane Ambasades se Kosoves jepet apartament 3+1.

€ 1,000 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 11 Nëntor, 2021
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 165 m2
Përshkrim

Prane Kullave Binjake , Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka nje siperfaqe te madhe dhe nje ballkon me pamje nga rruga. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri . Apartamenti organizohet me koridorin i cili ben shperndarjen me ambientin e gatimit si hapesire ne vete me dritare te madhe gje qe ben te mundur ndricimin natyral dhe ajrimin, me pas kemi 1 ambjent ndenje, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete te perbashketa me dritare dhe depo. Apartamenti eshte i pershtatshem per familje te medha gjithashtu edhe per biznese pasi ndodhet buze rruges kryesore. Zona ne te cilen ndodhet eshte 2 minuta larg nga Qendra e Tiranes, ka prane shume institucione te rendesishme, Biznese te ndryshme, Qendra Tregtare, disa linja urbane me akses levizje ne disa drejtime te Tiranes. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje dhe Jug-Perendim.

ID e pronës : 29757
Çmimi: € 1,000 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 165 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 13
Lloji i pronës: Apartamente 3+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 3+1
Qeradhenie

Liqeni, jepet me qera apartament 3+1

€ 900 ne muaj
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
Jepet me qera apartament 3+1, tek Liqeni
2 3 130 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 3+1

€ 800 ne muaj
jepet apartament 3+1
jepet apartament 3+1
3 2 145 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Prane Myslym Shyrit Jepet apartament 3+1

€ 700 ne muaj
Jepet apartament 3+1
Jepet apartament 3+1
3 2 120 m2detaje
Apartamente 3+1
Qeradhenie

Komuna e Parisit, jepet me qera ambient 3+1

€ 500 ne muaj
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
jepet me qera ambient per zyra, 3+1
2 120 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat