Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 23 Shtator, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 126 m2
Përshkrim

Tek 21 Dhjetori, prane Postes shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese 4-kateshe ndertim i vitit 2003. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkonin tjeter dhe nje tualet me dritare. Orientimi i Apartamentit eshte Veri-Jug cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti disponon akses te vetem ne tarace e cila eshte e mbuluar dhe eshte rreth 60 m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes per shkak se ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu eshte shume prane Qendres se Tiranes dhe ka akses si ne rruget kryesore dhe ne linjat kryesore te autobusave urban. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekorte

ID e pronës : 29694
Çmimi: € 105,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 126 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 4
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Tarrace
Verande

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1

€ 168,000 ne muaj
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
Shitet apartament 2+1, te Kopeshti Botanik
2 1 103 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga Muhamed Gjollesha, shitet apartament 2...

€ 80,000 total
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
Prane Hyrjes se Myslym Shyrit, shitet apartament 2+1
2 1 65 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane Kika 2, Shitet apartament 2+1

€ 145,000 total
Shitet apartament 2+1, Prane kika 2
Shitet apartament 2+1, Prane kika 2
2 1 125 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shkolla e Bashkuar, Shitet apartament 2+1

€ 62,000 total
Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Bashkuar
Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Bashkuar
2 1 65 m2detaje
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat