Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Perballe Kullave Binjake jepet 2+1

€ 800 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 12 Nëntor, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 115 m2
Përshkrim

Prane Ambasades se Kosoves  jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor te viteve te fundit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 115 m2 dhe organizohet ne ambientin e ndenjes me hapesire te bollshme se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave eshte matrimonaile dhe dhoma tjeter per femije, 2 tualete njera prej te cilave eshte me dritare, dhe nje ballkon me pamje te lire. Apartamenti ka nje arredim komod  i investuar ne cdo detaj, elektroshtepiaket te markave me cilesore, dhomat e gjumit, tualeti etj. Apartamenti ka orientim jug-lindje cka do te thote qe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Ky apartament nga vendodhja qe ka  ju mundeson një jetese tepër komode, ku ju ofron cdo facilitet te mundshem si parkim nentokesor, supermarkete, kende lojrash, lokale, institucione bankare, etj. Cmimi eshte 800 Euro/muaji bruto

ID e pronës : 29760
Çmimi: € 800 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 115 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Nr i kateve: 13
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat